O nás

MEDIREM.sk sa zaoberá predajom doplnkov výživy a to predajom vitamínov a minerálov. Dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov je nevyhnutný pre správnu funkciu nášho tela. Súčasná strava však je na tieto významné zložky celkom chudobná, preto je niekedy potrebné dopĺňať ich pomocou vitamínových doplnkov stravy.

Našim hlavným cieľom je dodať tie najkvalitnejšie prípravky na trhu a to pokiaľ možno čo najrýchlejšie za prijateľné ceny. Preferujeme kvalitu nad kvantitou a za tým si stojíme. Sme odborníci vo svojom odvetví a každému zákazníkovi ponúkame odborné poradenstvo. Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne, pretože veríme, že každý z nás je výnimočný.

Naše zdravie

Zdravie máme každý len jedno, a preto by malo byť vždy na prvom mieste. My sa Vám trochu toho zdravia snažíme dodať formou prémiových doplnkov stravy. Všetky produkty máme skladom, preto, aby sme Vám mohli objednávky expresne doručiť do 24-48 hod.

Zákaznícka linka ochotne a profesionálne poradí pri pomoci výbere a realizácii nákupu, ako aj emailový kontakt. Veríme, že nákup v našom internetovom obchode je pohodlný a všetko prebieha podľa predstáv, vrátane rýchlej dodávky tovaru.
Pri akomkoľvek dotaze či pripomienkach nás neváhajte kontaktovať telefonickou alebo emailovou formou, radi Vám vždy poradíme.